Napsat recenzi

Prohlidka hotelu Heritance Ahungalla

Recenze hotelu Heritance Ahungalla Resort ***** (Srí Lanka (Cejlon) - Galle - Ahungalla)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2011
Přečteno: 460x
Recenze se líbila: 572 čtenářům
Fotografie: 20
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel se pyšní velkým areálem, který není od pláže oddělen plotem, vstupní hala je krásná s velkým bazénem a přímým výhledem na oceán. Jídlo zde bylo bezkonkurenční, každý se zde vybral- plody moře, výborné sushi, národní jídla, italská kuchyně..Všechny pokoje standart a deluxe byly luxusně vybavené. Nebylo zde moc lidí, hotel byl poloprázdný, doporučila bych ho klientům, kteří chtějí klidnější hotel a výborné služby.Dají se zde pořádat svatby na pláži, jednu jsme viděli na vlastní oči. Ve vybavení mají i knihovnu, salonek s barem a spa

Ubytování  průměrně (4,5/5)

..

Strava a stravování  průměrně (5/5)

..

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

..

Pláž a moře  průměrně (5/5)

..

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

..

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Galle - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání