Prehliadka hotela Hilton Ras Al Khaimah Resort
Recenze hotelu Rixos Al Mairid Ras Al Khaimah Resort (ex Hilton Ras Al Khaimah) ***** (Spojené arabské emiráty - Ras Al-Khaimah - Ras Al-Khaimah)
Nádherný novší hotel ležiaci pri 1,5 km dlhej pieskovej pláži je zložený z hlavnej budovy (2006 otvorená) a viliek (2008 otvorené)
Fotografie
Ubytování
Izby v hlavnej budove alebo za príplatok vo vilkách majú klimatizáciu, TV, trezor, minibar, kanvicu, vlastné sociálne zariadenie a výhľad na bazén alebo na more.
Vybavení, služby a personál hotelu
Niekoľko reštaurácií a barov, 6 bazénov, fitness centrum, SPA centrum - sauna, haman, jacuzzi,.. telocvičňa,...
Pláž a moře
Nádherná dlhá pláž s bielym pieskom
Celkový dojem
Jeden z najkrajších rezortov, aké som v SAE videla. Vrele odporúčam všetkým.
z 25 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro obchodníky
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.