Napsat recenzi

Už víckrát NE

Recenze hotelu Bin Majid Beach Hotel **** (Spojené arabské emiráty - Ras Al-Khaimah - Ras Al-Khaimah)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 88x
Recenze se líbila: 41 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově nás pobyt v RAK zklamal. Personál je nekomunikativní, neochotný a je na něm vidět velká nechuť k práci. Jediný milý pán byl postarší bellboy, který měl přehled o všem, co se u recepce dělo a postaral se o všechny odjíždějící, které vypravil a vše jim ukázal, případně vykomunikoval.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Prostý malý pokoj, který je dostatečně vybaven.

Nedoporučuji přistýlku - je to proležená a měkká matrace na chatrné konstrukci.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Pokaždé je nutné nahlásit číslo pokoje. Vše si hodně hlídají, i když je jídlo servírováno formou švédských stolů.

Pokaždé bylo hovězí a kuřecí maso, rovněž ryba; zelenina, rýže a těstoviny. Ke každému jídlu byl bohatě připraven salátový a zeleninový koutek. Sladký koutek byl chudší, z ovoce pouze salát, kde převažoval melou vodní a žlutý. ten byl rovněž i samostatně. Nadto zde byl výběr i z minizákusků, ale později byly přebrané a moc je nedoplňovali. Ve sladkém koutku byl vždy vynikající puding. (Rozhodně ochutnejte!)

Otřesným zážitkem ve **** se pro nás stalo stolování.

Neustálý nedostatek čajových lžiček (ráno nebyly ke kávě/čaji, večer pro změnu k zákuskům). Když jsme si je vyžádali, personál na nás koukal nevěřícně, co to po nich chceme.

Rovněž by mě nikdy nenapadlo, že ve **** hotelu bude i nedostatek skla. Takže, pokud jsme si na baru objednali pití, jsme si museli donést před dalším nápojem použité nádobí, do kterého nám opět pití nalili (ne, neumyli ho).

Také se stalo, že na baru nebylo pití (pivo, Sprite, džus - ten je míchán ze suchého polotovaru, hrůza).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Animační programy jsou určeny pouze pro ruské turisty, čeští jsou zdejšími animátory přehlíženi. Bohužel ani nikde nebyl vyvěšen žádný program, ten jsme odtušili podle hudby hrající v zahradě.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Písečná pláž přímo u hotelu (i když se musí chodit venkem či nekonečně dlouhým únikovým schodištěm) má krásný jemný písek, který je ale bohužel zanesen velkým množstvím odpadků. I když za to mohou samotní návštěvníci, personál v hotelu ji nijak neudržuje a nepečuje o ni.

Určitě je nesmírnou výhodou hodně pozvolný vstup do moře pro děti.

Moře je úžasně živé, plné rybiček, krabů, hvězdic apod. Narazili jsme tu i na medúzky, ale ty jsou naprosto neškodné.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Hotel se nachází v klidné části města. Hned naproti se nachází menší obchůdky, kde si můžete nakoupit a nesmlouvat. Od hotelu se hned najíždí na dálnici vedoucí do Dubaje, spojení je jednoduché a ani taxíkem není drahé (200 - 300 AED).

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Marně přemýšlím nad tím, jak je možné, že tento hotel má ****.

Nebyla jsem prvně v SAE, ani mezi Araby, ale takový úděsný zážitek jsem ještě neměla.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 31
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání