Senior + 55

Recenze hotelu Los Delfines Hotel & Suites **** (Španělsko - Murcie - La Manga del Mar Menor)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,9
(na základě 13 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Do tohoto hotelu jsem nejela poprvé, tak si troufám být poněkud " familiernější " než je obvyklé ! Pokoje opravdu nebyly nic moc a určitě 4 hvězdám neodpovídaly ! Kuchyně byla kdysi opravdu lepší, ale zase na druhou stranu jídlo bylo chutné a přílohy včetně zákusků a ovoce výborné ! Personál byl vztřícný jak v recepci, tak v jídelně a služby také ! Slečna Jana Novická dělala všechno možné, aby klientům vyhověla ! Mě osobně pomohla vyměnit pokoj, který měl " rozvrzané "postele a tak díky její přímluvě jsem se i vyspala !

Určitě bych chtěla jet i příští rok na Mar Menor, jen si rozmyslím do jakého chci jet hotelu !

Ubytování 

Ubytování bylo tak na 3 hvězdičky ! Postele byly rozvrzané

Strava a stravování 

Strava byla celkem dobrá, jen některé maso bylo dost tuhé, ale jinak přílohy a zákusky byly úžasné

Vybavení, služby a personál hotelu 

Služby v hotelu byly dobré, personál ochotný a vstřícný ! Delegátka slečna Jana Novická dělala vše pro spokojenost klientů a byla velmi ochotná k jakému koliv jednání

Pláž a moře 

Pláž i moře, byly čisté a udržované

Okolí hotelu 

Z hotelu bylo blízko k oběma mořím a okolí bylo čisté a upravené

Celkový dojem 

Vzhledem k tomu, že jsem v tomto hotelu byla už po třetí, mohu prohlásit, že kuchyně není to co byla, i když prostředí a personál jsou stále ochotní a vstřícní !

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené