Napsat recenzi

Nejlepší dovolená

Recenze hotelu Hotel Flor Los Almendros *** (Španělsko - Mallorca - Paguera)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2015
Přečteno: 700x
Recenze se líbila: 255 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • vnitřní vstup do apartmánů vnitřní vstup do apartmánů
  • ulička k hotelu ulička k hotelu
  • 10minutová procházka od hotelu 10minutová procházka od hotelu

Přes to, že jsme oba důchodci, užili jsme si opravdu super dovolenou. Krásná lokalita, klid, pohoda, a přesto jsme byli uprostřed denního života Španělů /možná více Němců/.

Mimořádná možnost samostatných vyjížděk autobusem, který zastavoval takřka u hotelu, a také procházek po pobřeží.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Zvolili jsme apartmán a ubytování nemělo žádnou chybu. Vhodné pro každou generaci.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Polopenze byla plně dostačující, takovou nabídku jsme na žádné dřívější dovolené neviděli. Dokonce ryby každý den na jiný způsob a poprvé jsme se pustili i do mořské "havěti" výborně upravené.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Vybavení hotelu a jeho služby na úrovni, úroveň personálu bez "ztráty kytičky. Vstřícní, milí, usměvaví - dokázali poradit i přes jazykovou bariéru.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Na pláž to bylo opravdu kousek, slunečníky a lehátka dost drahá /10E/ za sestavu 1 slunečníku a 2 lehátek na den, ale není problém slunečník koupit i se šroubem do písku.

Vstup do moře velmi pozvolný, čistý písek /až na kuřáky/, moře také. Jedinou chybičkou bylo, že pláž byla dosti přeplněná, ale svoje místo si najde každý.

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Z jedné strany stráň s piniemi, z druhé hlavní ulice - vůbec to však nevadilo, žádné hlučné restaurace, bary, diskotéky. Naopak, vyšli jsme z hotelu a byli ve středu dovolenkového dění. Vše udržované, čisto, pořádek.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Jen ten nejlepší.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mallorca - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání