Napsat recenzi

Super dovolená

Recenze hotelu Hotel Condesa de la Bahía *** (Španělsko - Mallorca - Alcúdia)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2017
Přečteno: 159x
Recenze se líbila: 90 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená,která odpovídá ceně,jak kvalitou,tak prostředím.

Ubytování  průměrně (5/5)

Bydleli jsme ve třetím patře s výhledem na moře.Pokoje pěkné s balkonem.Na pokoji byla lednička, ale prázdná.Místo dvou čokoládových bombonů,mohli by dávat láhev čisté vody.Neměla jsem si první noc čím zapít léky. Voda z vodovodu se nedala pít.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Mezinárodní kuchyně,kde si každý přišel na své. Velký výběr jak u snídaně,oběda i večeře.

Během dne u bazénu v baru ( 3 bary) jste si mohli dát cokoliv.Pití nealko,alkoholické míchané nápoje, pivo, zmrzlinu, leďnáčky,sušenky, brambůrky,hranolky,drůbeží hranolky opod.

Jídla bylo opravdu hodně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Hotel velmi pěkný. Personál vlídný,usměvavý a na recepci nám vždy vyhověli. U bazénu hodně lehátek a málo deštníků..Večerní programy ,animační programy na dobré úrovni.

Poslední den se musí pokoje opustit do 11:00 hod. Když odjíždíte z hotelu až večer,tak je to docela nepříjemné,hlavně pro starší osoby.Celý den být venku nebo se jen tak procházet. Pokoj se nedal dokoupit,aby jste si mohli odpočinout.Ještě- že nám umožnili se vykoupat ,ale museli jsme to stihnout za 15 min.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Pláž hned u hotelu - velké +.voda čistá s pozvolným vstupem ,pláž písčitá a čistá.

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Do hlavního města Alcúdia asi půl hodiny městskou dopravou, která jezdí každých 20.min.za 1,60 euro. Asi 15 min. chůze jsou obchody.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Celkový dojem dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Mallorca - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání