Napsat recenzi

Mallorca

Recenze hotelu Hotel Condesa de la Bahía *** (Španělsko - Mallorca - Alcúdia)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Přečteno: 362x
Recenze se líbila: 157 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel velmi dobrý, v příjemném prostředí přímo u moře. Personál vstřícný, milý ochotný. Kuchyně vynikající!!! Velmi nepříjemné pro nás bylo prostředí u bazénů, kdy lehátka jsou natěsnané vedle sebe. Na pláži si lze zajistit slunečník s lehátky za poplatek, ale bohužel jen na 4 dny a více. My měli pobyt jen na 8 dní a samozřejmě jsme si jej proložili několika výlety, abychom poznali tento nádherný ostrov. Proto nám tento systém nevyhovoval. Přístup do moře velmi příjemný, moře v tuto dobu srovnatelný s Karibikem.

Pro děti velmi pěkné bazénky, animátoři se dětem věnovali celé dny. Večerní programy vkusné. Přišli si na své všechny věkové kategorie. Velmi doporučuji.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ochota, příjemné nevtíravé vystupování personálu.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Úžasné.... kuchyně velmi pestrá, personál téměř neviditelný, nikdy nic nechybělo, vše bylo vždy okamžitě doplněno v kteroukoliv hodinu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Vynikající, ochotný a vstřícný presonál.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Pláž hned u hotelu. Vstup do moře vhodný pro všechny věkové kategorie 0-100. Moře čisté, teplé, úžasné. Možnost zajištění slunečníku s lehátky trošku problematické kvůli počtu dní. ne méně jak 4, proto menší ohodnocení.

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Dostupnost obchodů i tamějších restaurací velmi dobrá.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Velká spokojenost. Doporučuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Mallorca - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání