Super, Super, Super!!!!

Recenze hotelu Globales Condes de Alcudia Hotel *** (Španělsko - Mallorca - Alcúdia)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: duben 2016
Fotografie: 4
Komentáře: 0

Dovolená v tomto hotelu naprosto dokonalá , rozhodně bych ocenila na 4 hvězdy a ne na 3.

Fotografie

Ubytování 

Ubytujte se až od 5 patra výš a budete mít nejlepší výhled v Alcudii vůbec, a to přímo z postele, když ráno otevřete oči a večer když budete usínat budete mít pohled přímo do zálivu podobný karibskému.

Čistota hotelu rovněž odpovídá z mého pohledu na 4 hvězdy.

Wifi zdarma na recepci 1/2hod denně.

Strava a stravování 

Stravu jsme měli all-inclusive - určitě byla správná volba, při celodenních výletech Vám personál přichysta obědový balíček. Pivo no prostě super - možná lepší než lecjaké z Čech, po 15 minutách na stole ho budete mít stále dobře vychlazené a ještě s pěnou.

Velký výběr z nabídky jídel, dezerty, ovoce , zelenina, ryby, drůbež...Snack během dne , velmi dobrá a kvalitní káva capucino na baru.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Služby personálu naprosto bezkonkurenční- málokdy zažijete takovou pohodu jako v tomto hotelu, personál je velmi přátelský, počínaje od recepce, přes uklizečky a hlavně obsluhu na baru a v restauraci.

Denně večerní animační programy - slabší, pouze flamengo super!!!

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

V okolí hotelu super procházky, hned před hotelem pláž, velmi čistá , při pobřeží laguna, kousek molo, záliv a přístav, kousek cca 1,6 km procházkou staré město - nádhera

Celkový dojem 

perfektní

půjčte si auto a projedte ostrov - doporučuji autopůjčovnu hned kousek od hotelu - foto níže - opravdu super majitelé starší pán s paní - vstřícní domluvíte se i bez angličtiny,pujčila jsem si auto na 3 dny - 75 Eur , včetně full servisem,dostenete kličky s mapkou, kde najdete zaparkované auto/ pár kroků od půjčovny / a zase při vrácení zpět zaparkujete. Šla jsem najít autopůjčovnu v 9 hod ráno a v 10. hod jsme vyráželi- pravda ale , že je předsezóna.

celá mallorca je perfektně značená, navíc na info stánku- přímo pod dřevěným mostkem kousek od autopůjčovny dostanete mapku cele mallorcy i Alcudie zcela zdarma.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené