Napsat recenzi

Dobrá dovolená

Recenze hotelu BelleVue Club *** (Španělsko - Mallorca - Alcúdia)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 29 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Rozlehlý komplex s mnoha budovami a tedy i mnoha lidmi. Pokud s tím počítáte, vše je v pořádku. Pokud máte raději rodinné hotýlky, nejezděte sem!

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování v apartmánu Siréna 1, místo 2lůžkového pokoje s přistýlkou jsme dostali 4lůžkový pokoj, prostorný, velký úložný prostor, uspokojující sociální zařízení, koupelna s vanou, fén. V apartmánech není klimatizace, pouze stropní větrák. Je ale možné si na recepci (za poplatek) zapůjčit přenosný větrák a myslím, že i mobilní klimatizaci. My jsme nic z toho nepotřebovali, teploty v noci se v červenci pohybovali kolem 20 C.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Na 3 hvězdičkový hotel zde byl široký výběr jídel i pití.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Personál na recepci slušný a ochotný. Po příjezdu ovšem dostanete do ruky mapu areálu a musíte si najít svůj apartmán sami. Báli jsme se toho, ale značení je dobré, takže jsme brzy bydleli. U bazénů fungují animační programy a rovněž večer je o zábavu dětí i dospělých postaráno. Pokoje se uklízí 3x týdně, na což ostatně upozorňuje i cedule u výtahu. Pokud netrváte na tom, že každý musí mít u bazénu své lehátko (v tak velkém množství lidí to ani nejde), tak je možné ležet i na trávě okolo bazénu. Je nutné také počítat s tím, že většina ubytovaných chodí na snídani mezi 8 a 9 hodinou, takže v jídelně je zmatek a strkanice u stolů. My jsme chodili až na 10 hodinu a už bylo lépe.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž hezká písčitá, vstup do moře velmi pozvolný, takže moře bylo krásně vyhřáté. Nevýhodou je vzdálenost moře od hotelu, ale o tom jsme věděli z katalogu CK, takže žádné zklamání.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Samé obchůdky, restaurace, bary. Klasika v turistických centrech.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Byli jsme spokojení, na 3hvězdičkový hotel velmi slušný průměr.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Mallorca - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání