Paradni dovolena
Recenze hotelu Siroco Hotel SeaSense *** (Španělsko - Lanzarote - Costa Teguise)
Kvalitni dnes uz 3 hvezdickovy hotel, pro nas nejlepsi dovolena v zivote (prozatim).
Ubytování
Skoro kazdy den uklid, prostorny apartman s kuchyni a balkonem s vyhledem na areal a bazen. Byli jsme ubytovani v drazsi casti SERENITY (asi pozornost hotelu, protoze jsme si kupovali pouze obyc apartman)
Strava a stravování
klasicke rauty, snidane obed i vecere kvalitni, ryby, maso atd.
Vybavení, služby a personál hotelu
Nekteri barmani mohli byt prijemnejsi, ale jinak celkove pohoda.
Pláž a moře
V costa teguise je na vyber z nekolika plazi, nejbliz od hotelu je Los Charcos, ktera je dost kamenita a koupat jsme se v ni nebyli, ale kousek vedle je Las cucharas a ta je pisecna, more pruzracne ciste, okoli plaze krasna promenada a vsechno ciste a uklizene
Okolí hotelu
Hotel je na okraji letoviska, ale kousek uz zacina promenada ktera vede do centra. Vsude palmy a kaktusy, parada
Celkový dojem
Super (pozor hotel je pouze pro 18+)
z 4 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.