Velké zklamání
Recenze hotelu Hotel Savoy *** (Španělsko - Katalánsko - Lloret de Mar)
Strávili jsme s manželem první červnový týden v tomto hotelu(all inclusive)a odjíždějí jsme naprosto otrávení. V první radě je potřeba říct, že první chyba byla z naši strany a to výběr místa. Město lloret de Mar je město plné diskoték, hospod, bazarů a spousta pobihajicich obchodníčků, kteří vás budou lákat do jejich podniků. Takže pokud nejste vášniví nadšenci nočního života a nakupování suvenýrů, ve městě opravdu není kam zajít. Žádná historie, architektura, nic. Ono by to ani tak nevadilo, kdyby bylo v hotelu příjemně. Jenže hotel je přirozeně plny divokých adolescentu, kteří dělají bordel ve dne v noci a nerospektuji nic a nikoho.
Teď k hotelu: v životě jsme se nesetkali s takovým jednáním s hosty, jako tomu bylo tady. Personal je opravdu velice nepříjemný a bude hledat jakýkoliv důvod proč vám nevyhovět. Četla jsem spoustu recenzi, kde si právě na personál hosté stěžovali, ale bylo tomu tak témeř v každém hotelu v této oblasti, takže jsme to riskli a řekli si, ze když budeme milí k nim, budou milí i oni k nám, ale bohužel ani tento přístup nám nepomohl a my jsme měli zkaženou dovolenou.
Hotel je vzhledem ***, pokoje jsou teda opravdu menší ale čisté. Na záchodě nemají stětku na čištění, což mi teda hodně vadilo, ale asi jim špinavý záchod nevadí ( uklizecky ho taky nečistí).
Jídlo je nižší kvality, především maso a dezerty. Velký výběr chutných salátů to u mě zachránil, u manžela ne :-) Během oběda a večeře musíte stát řadu na nápoje, jelikož je vydávají v okýnku a to i vodu!! Skleničky jsou malé, takže pokud se chcete opravdu u jídla napít, musíte stát pořad ve frontě. Hotelový bar a jejich špinavé skleničky ani komentovat nebudu.
Cena tohoto zájezdu a možnost pobytu s pejskem nás zlákala, ale už bych se do tohoto hotelu nikdy nevrátila. A to opravdu nejsme nijak nároční hosté. Chtěli jsme jen pohotovou dovolenou, kde si budeme moci odpočinout.
Ubytování
Odpovídá 3 ***
Strava a stravování
...
Vybavení, služby a personál hotelu
Personal zkazil veškerý dojem.
Pláž a moře
Spousta lidí, lodě, plážový servis spíše nefunguje.
Okolí hotelu
Příroda kolem je krásná. Město blízko, obchody pořad otevřené. Spousta diskoték.
Celkový dojem
Pokud nevyhledáváte vyloženě noční život, rozhodně nedoporučuji.
z 9 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.