Napsat recenzi

Zimní dovolená v hotelu Paradise Lago Taurito

Recenze hotelu Hotel Paradise Lago Taurito *** (Španělsko - Gran Canaria - Playa Taurito)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 102x
Recenze se líbila: 71 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je výborný pro děti, nicméně pokud někdo hledá klid a ticho, pak je poněkud hlučný. Je odsud autobusové spojení, nicméně pouze kývačkou na jediné místo, kde je nutno přestoupit na jiný autobus. Ale stojí to za to, protože celý ostrov je krásný a najdete tu velmi zajímavá místa, ať hledáte cokoliv.

Ubytování  průměrně (4/5)

Vcelku dobré, jen jsme měli potíž umístit veškeré své věci do dvou polic a nikde nebylo místo na kufry.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Kvalita i výběr rozhodně převyšují běžnou úroveň.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál vcelku ochotný.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž je dostatečně blízko, čistá a příjemná. Nevýhodou je, že je otevřená do moře, takže v některých dnech je koupání dosti namáhavé.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Celé údolí je jeden velký komplex hotelů, nejsou zde žádné zajímavé domky, taverny, ani možnost příjemné procházky přírodou.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Spíše kladný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 15 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Gran Canaria - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání