Napsat recenzi

Rozdíl mezi hotelem a apart hotelem je diametrální

Recenze hotelu Hotel Paradise Lago Taurito *** (Španělsko - Gran Canaria - Playa Taurito)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 182x
Recenze se líbila: 84 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po této zkušenosti vím, že je velmi důležité si dávat pozor na počet hvězdiček a skutečný název hotelu, Pod 4 hvězdičky není pro Evropana, očekávajícího určitě zvyklosti, ideální.

Po 1,5 dni jsem přešla do hotelu naproti, ale s lidmi, se kterými jsem se seznámila na Lago Taurito jsme stále měla možnost srovnávat.

Ubytování  průměrně (4/5)

Jsou sice čistotní, ale tento hotel je nejstarší, prochází rekonstrukcemi a tři hvězdičky znamenají velký rozdíl mezi 4hvězdičkami. začíná to uspořádáním a čistotou v jídelně. Kávou, čajem, užitková voda je zřejmě používaná na tyto nápoje a nedá se to pít. Káva je v cisternách. Pokoje jsou spoře vybavené, v koupelně není základní hygienické vybavení, na které jsem v hotelu zvyklá.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Viz výše, hotel 4 hvězdiček nabízí kávovar, více zeleniny a salátů, je celkově veden ve větší čistotě a je tu větší výběr jídla, lepší uspořádání. K dispozici je i čistá voda k pití.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

spoře vybaveno, personál, ale velmi slušný, všichni se snaží mluvit anglicky, alespoň základ

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Výborné, blízko a čistota a zároveň vybavenost, kavárny, jídlo, oblečení, suvenýry, zmrzlina, jejich výrobky a jídlo.

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

čisto, zajímavé, příroda

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Kdybych nepřešla do hotelu Valle Taurito, považovala bych to za finanční ztrátu a špatný dojem z dovolené. Protože mi ale bylo umožněno si hotel vyměnit., věřím, že to není naposledy, co jsme byla na Kanárských ostrovech, mají velké kouzlo.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 12
z 15 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Gran Canaria - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání