Prohlídka hotelu Sol Fuerteventura Jandía All Suites Meliá

Recenze hotelu Sol Fuerteventura Jandía All Suites Meliá **** (Španělsko - Fuerteventura - Playa de Matorral)

Průměrné hodnocení hotelu:
5
(na základě 2 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: květen 2024
Fotografie: 9
Komentáře: 1

Krásný moderní hotel, který prošel rekonstrukcí. Patří k těm lepším hotelům na Fuerteventuře.

Fotografie

Ubytování 

Apartmány - čisté, pěkné. Možnost výhledu na moře/bazén/zahrada.

Strava a stravování 

Skvělé jídlo!! - úžasný výběr, spoustu druhů kuchyní, čerstvé ryby a mořské plody, paella, dezerty, atd. Na výběr i bezlepková a bezlaktózová strava. Hlavní restaurace obrovská, má několik sektorů a prostorů k sezení. K dispozici bary i venkovní bar u bazénu.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Pro dospělé sportovní aktivity - squash, stolní tenis, kulečník. Živá hudba.

Pro děti - mini klub, hřiště pro děti, animační programy, samostatná část bazénu pouze pro děti (vyhřívaný).

V horní části hotelu je krásný bazén s lehátky, slunečníky, barem/restaurací a výhledem na moře.

Pláž a moře 

Cca 150 m od hotelu se nachází písečná pláž Playa de Jandía.

Okolí hotelu 

Hotel kousíček od centra Jandía, kde je dlouhá promenáda a spoustu barů, klubů restaurací, obchodů se suvenýry apod. Od letiště je to asi hodinka a půl cesty.

Celkový dojem 

Hotel doporučuji, je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

I
Ivan 25. 08. 2024 10:16
Komerční reklama
Upozornění pro všechny zájemce, jenž pojedou za vlastní peníze: velký pozor na recenze, jež mají v nadpisu slůvko "prohlídka". Jde o hodnocení osob, které vysílají na návštěvy (ano, nejedná se o pobyty, příp. max. 1 denní.) jejich zaměstnavatelé nebo jiní partneři, kteří budou zájezdy prodávat a je v jejich zájmu podat co nejpříznivější stanovisko. Mnoho informací v těchto recenzích je jen z propagačních brožur, oficiálních ukázek a prezentací vlastních managerů a mnohdy i hotelových webů - prakticky nikdy není absolvováno čerpání všech služeb v rozsahu alespoň 24 hodin !

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené