Napsat recenzi

hotelový týdenní pobyt

Recenze hotelu Occidental Jandía Playa **** (Španělsko - Fuerteventura - Playa de Matoral)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 43x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

All incl.nebylo dodržováno,často vyžadovali doplatek,sobotní zájezd nedostatečně organizovaný, vzdálenost k moři nebyla 300 m jak uváděno ale nejméně 700 m ne-li více

Jinak personál a stravování skvělé, objekt příliš velký na klidnou dovolenou

Ubytování  průměrně (4,3/5)

pokoj dostatečně velký, trošku nábytek již opotřebovaný

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

strava kvalitní ,velký výběr

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

personál velmi ochotný

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Vzdálenost nebyla 300 m ale nejméně 700 m , cesta celkem nepříjjemná

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

typické pro Kanárské ostrovy, bez vegetace

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Byli jsme jakž takž spokojeni ale již vícekráte bychom tam nejeli. Úroveň 4* neodpovídala standarduj evropských hotelů nebo hotelů v Emirátech,Ománu,Mauriciusu

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 3 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Fuerteventura - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání