Barcelona - perla Středomoří

Recenze hotelu Barcelona - perla Středomoří Španělsko -

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Zájezd jsem si musel na místě zorganizovat sám. Popis toho co se děje 1.2.3.4.den absolutně neodpovídá. 1.DEN - procházka s průvodcem nebyla_ok, 2.DEN - paní průvodkyně vůbec nevěděla kam s námi má jít (neměla od nikoho žádné Info)......celý program na 2 a 3.den jsme si v podstatě společně museli zorganizovat s paní průvodkyní.(zařídila nám auto a program naplánovala sama)

Chápu že výlety jsou psané jako fakult. s doplatkem, ale předpokládám, že pokud si objednám zájezd s detailním popisem průběhu tak to tak bude, a ne že to budu zařizovat sám až na místě!!

Ubytování 

hotel pěkný

Strava a stravování 

odpovídalo :)

Vybavení, služby a personál hotelu 

bez problémů

Pláž a moře 

super

Okolí hotelu 

super

Celkový dojem 

organizace bez organizace...

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Top nabídky dovolené