Velmi příjemná dovolená

Recenze hotelu Best Indalo Hotel **** (Španělsko - Andalusie - Mojácar)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,7
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Krásná lokalita, kouzelné městečko Mojacar.

Ubytování 

Pěkný hotel s výbornými službami.

Strava a stravování 

Stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Pestrá strava, maso, ryby, zelenina, ovoce a hlavně pro mně vynikající zákusky, vždy několik druhů. K jídlu výběr ze dvou druhů vín.

Prostě strava byla výborná s velkým výběrem všeho možného.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nelíbily se mně animační programy, 10 písniček každý den 4x a pořád dokola. Poněvadž zde převládala klientela domácích, tak byla spíše jen pro ně. Za mně nejslabší kulturní vyžití. Jinak bazén malý, ale nikdy nebyl plný, hodně hostů chodilo k moři.

Personál velmi příjemný a ochotný. Služby na vysoké úrovni.

Pláž a moře 

Pláž byla každý den udržovaná, v našem termínu už byly pláže volné, nebylo tam tolik lidí. Voda v moři byla teplá.

Okolí hotelu 

Okolí hotelu bylo celkem hezké, obchůdky byly kousek od hotelu. Procházky kolem pláže byly kouzelné.

Celkový dojem 

Dovolená se nám moc líbila, byli jsme v Andalusii již po druhé, ale v jiné destinaci.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené