Skvělá dovolená v Andalusii

Recenze hotelu Marbella Playa Hotel **** (Španělsko - Andalusie - Marbella)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 29 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Po několika letech cestování po Chorvatsku , Egyptě a řeckých ostrovech jsme se letos rozhodli pro Španělsko.

Jednou už jsme byli na Costa Brava a nic moc, takže jsem byla napnutá, jaké to bude.

Bylo to luxusní, nádherné, bez chybičky.

Nikdy se nevracíme na stejné místo, ale sem se asi vrátíme i příští rok.

Ubytování 

Ubytování odpovídalo 4hvězdám, čisto, ochotný personál, velmi pěkný hotel v andaluzském stylu.

V hotelu je i přes velký počet pokojů ( přes 300) velmi klidno, příjemná atmosféra.

Klientela vesměs německá a francouzská, pár Čechů a Slováků.

Všechny pokoje mají terasu nebo balkónek , na nich malý sušič (šňůry) na mokré prádlo.

My jsme měli krásný výhled na moře - nádhera při východu slunce.

Kolem hotelu pěkná zahrada s velkým bazénem, který nikdy nebyl přeplněn, dostatečné množství lehátek po zahradě.

Strava a stravování 

All inclusiv strava - líbilo se nám velké časové rozpětí jednotlivých jídel (snídaně, oběd, večeře),kdy se mohli dospat i velcí spáči a nepřišli o snídani.

Ni kdy se nestalo, že bychom museli čekat na uvolnění místa u stolů , jako je tomu často jinde.

Výběr jídel doslova luxusní, vše na co si vzpomenete . Perfektně připravené čerstvé ryby, těstoviny,zelenina i ovoce, mléčné výrobky,španělské specialitky ( sušená šunka, uzeniny), pro děti zmrzlina,minidortíčky, čokoládová fontána . Každý den se nás kuchyň s něčím snažila překvapit.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Je zde vyžití pro každého. Já jsem se zúčastnila každý den aerobiku a cvičení ve vodě - animátoři byli skvělí a postarali se, aby se nikdo nenudil.Večer diskotéky pro děti i dospělé, různá představení, večerní posezení s občerstvením. Nepotřebovali jsme vůbec nic kupovat, Vše jste dostali v rámci all inclusiv i u bazénu.Personál neměl problém s ničím, byli opravdu skvělí, usměvaví , ochotní.

Lékařská služba v hotelu je myslím také málokde.

Pláž a moře 

Pláž je ihned za branou hotelu, tmavý písek, moře je však o něco studenější, než jsem zvyklá třeba z Chorvatska či Řecka. Některý den velké vlny.

Osušky na pláž dostanete každý den čisté na recepci,

2 lehátka se slunečníkem stojí 10 Euro.

Okolí hotelu 

Hotel je v centru letoviska Torrox, v okolí několik butiků, menší samoobsluhy, přímo v hotelu lékař , krámek s cetkami.

Za branou hotelu je dlouhá asi 1 km promenáda, plná stánků a restaurací, vyžití pro děti - lunapark , pěkná procházka.My jsme se ale spíše zdržovali večer v areálu hotelu, kde každý večer probíhal jiný animační program pro dospělé i děti.

Poloha hotelu nabízí množství různých výletů - Malaga, Sevilla,Gibraltar .....

Celkový dojem 

SUPER DOVOLENÁ , byli jsme velice spokojeni.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené