Záhradník M
Recenze hotelu Garden Playanatural Hotel & Spa **** (Španělsko - Andalusie - El Rompido)
S pobytem jsme byli celkově spokojeni. Především bychom rádi poděkovali delegátce, která byla velice milá, ochotná a dělala svému zaměstnavateli jen a jen dobrou reklamu především svojí prací a přístupem.
S ubytováním jsme byli také velice spokojeni. Pokoj mněl vyhlídku na moře a bazény a byl na opačné straně prostoru večerních animací. "Kaňkou" byla poslední noc, kdy Španělé dělali velký randál až do třetí ráno! A také zanedbaná pláž La Flaca, kde bylo hodně odpadků.
Personál hotelu byl velice milý a jídlo bylo také na vysoké úrovni včetně dalších služeb. Tímto srdečně pozdravujeme šéfkuchaře p.Fernandéze Alfréda.
U večerních animací, které se nám líbili, bychom určitě odporučili aspoň 2-krát v týdnu volnou taneční zábavu na hodinku s hudbou pro všechny věkové kategorie.
Přejeme vám vše nejlepší ve vaší práci a ještě jednou děkujeme paní delegátce za její přístup.
Záhradník M
Ubytování
S ubytováním jsme byli také velice spokojeni. Pokoj mněl vyhlídku na moře a bazény a byl na opačné straně prostoru večerních animací. "Kaňkou" byla poslední noc, kdy Španělé dělali velký randál až do třetí ráno!
Strava a stravování
Personál hotelu byl velice milý a jídlo bylo také na vysoké úrovni včetně dalších služeb. Tímto srdečně pozdravujeme šéfkuchaře p.Fernandéze Alfréda
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál hotelu byl velice milý a jídlo bylo také na vysoké úrovni včetně dalších služeb. U večerních animací, které se nám líbili, bychom určitě odporučili aspoň 2-krát v týdnu volnou taneční zábavu na hodinku s hudbou pro všechny věkové kategorie.
Pláž a moře
zanedbaná pláž La Flaca, kde bylo hodně odpadků.
Okolí hotelu
v pohodě
Celkový dojem
Spojenost
z 7 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro obchodníky
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.