Napsat recenzi

Slovinsko - Bovec

Recenze hotelu Hotel Mangart *** (Slovinsko - Goriško - Bovec)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2020
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 393 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Rodinná dovolená na lyže

Ubytování  průměrně (4/5)

Hotel nový pěkný, čisto, prostorné pokoje i sociální zařízení vše na jedničku.

Drobnost netěsnili balkonové dveře a trochu táhlo, kde spali děti. Museli jsme utěsnit dekoračními polštáři a přikrývkami kterých bylo dost.

Topení vzduchové na stropě v noci trochu rušivé jelikož při vypnutí teplota klesala a ráno by bylo asi chladněji.V koupelně klasický žebřík tam bylo teplo pořád a dali se osušit rukavice apod.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně bohaté vše čerstvé forma švedských stolů, káva jakákoliv automat nejen z prášku.Večeře opět velký výběr z dejme tomu deseti jídel výborné chuťově tohle bylo na jedničku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vybavení hotelu vše dostačující na úrovni 21 století.Personál skvělí usměvavý starostliví prostě profíci.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Na okraji klidná část u cesty.Skibus přímo před hotelem.Vzdálenost ke středisku 5-10minut autem.Pěkné výhledy.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkově velice spokojeni klidně bychom se vrátili.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Goriško - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání