Napsat recenzi

u Bohinského jezera

Recenze hotelu Hotel Villa Stare ** (Slovinsko - Gorenjsko - Ukanc)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 132x
Recenze se líbila: 1 115 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • jedna lampička,jeden noční stolek jedna lampička,jeden noční stolek

Slovinské hory stojí za návštěvu

Ubytování  průměrně (1/5)

hotýlek v nádherném klidném místě,ale bohužel jen dvojhvězdičkový což se projeví ve vybavení hotelu,pokoj malý,což by ani tak nevadilo,spíš ten nábytek působí strašně neútulně.Každý pes jiná ves.Ale čisto.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

ztuha domlouváte německy i anglicky ,nejlépe česky

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

ale příště si dám větší pozor na hotelové hvězdičky.,

bohužel jsme navštívili tento kraj o prázdninách a tak bylo všude moc lidí,ale s tím se musí počítat,ale na hoře v horách se lidí krásně rozptýlí

Tip na výbornou restauraci: Stredna Vas 87- Gostilna Rupa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Gorenjsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání