Napsat recenzi

v celku spokolenost s ubytováním i stravou

Recenze hotelu Penzion Energy (Slovensko - Západní Slovensko - Podhájska)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Poměr cena a kvalita služeb ovšem nevychází dobře. My platili po přepočtu 49,5

Euro za 1 noc s polopenzí za osobu. Na nástěnce penzionu byla uvedena cena 28 Euro za osobu, za 1 noc s polopenzí. Lázeňský poplatek činil 0,5 Euro na den a permanentka do Římských lázní pro ubytované 12 Euro na celý týden. Nepřiměřeně vysoká provize pro CK činí tento penzion drahý. Takže na Slovensko již jen bez CK..

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Neuklízelo se, ale to nám vyhovovalo. Koš se vyhodil za dveře. Ručníky jsem nepotřebovala měnit. Vlak byl slyšet, neb železnice je kousek. Není zde výtah.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Snídaně stála 3 eura za osobu a večeře 3,5 Eura za osobu. Za tu cenu se fakt snažili.

Mně to stačilo. Ovšem v ceně 49,5 Euro za osobu a noc, člověk očekává jinou úroveň.

Manžel prohlásil, že mu to připomíná dovolenou ROH před 30 lety.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Vše OK.

Lázeňské služby  průměrně (4,3/5)

Římské lázně fajn. Bazén vnitřní i venkovní a lehátka. Vcelku klid. Sauny v létě neprovozují.

K dispozici jsou masáže za přiměřené ceny.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Udržované a čisté.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Maďarské lázně jsou lepší. hlavně poměr cena a kvalita služeb.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Západní Slovensko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání