Napsat recenzi

Penzion Energy I.

Recenze hotelu Penzion Energy (Slovensko - Západní Slovensko - Podhájska)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 74x
Recenze se líbila: 34 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování, strava, okolí bylo vše v naprostém pořádku. Paní delegátka byla vynikající. Ale organizace cesty cestovní kanceláří tam a zpět byla více než nešťastná. Prý byly majitelem spojeny dvě trasy do jedné, protože sehnal velký autobus!!! Cesta hrůzy. Přes 9 hodin na cestě (tam i zpět - zpět to bylo ještě delší). Samozřejmě jsou okolnosti, které se ovlivnit nedají (kombajny, nehoda, kolona...). Ale proč jsme všichni, jak jsme v busu byli (kromě Brňáků, ti to měli nejkratší) museli trpět?

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Super

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Super

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Super

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Veřejné koupaliště opravdu blízko. Pro starší lidi velká výhoda

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

ušlo to, ale nijak velké vyžití pro mladé lidi tu není

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

ušlo to

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Západní Slovensko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání