Napsat recenzi

hodnocení

Recenze hotelu Penzion Energy (Slovensko - Západní Slovensko - Podhájska)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 49x
Recenze se líbila: 92 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S ubytováním jsme byli spokojeni po všech stránkách

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Penzion čistý,pokoje dobře vybavené,jen u pokojů s okny do zahrady (asi sudá čísla)zvýšený hluk hlavně v noci od projíždějících vlaků,což se samozřejmě nedá ovlivnit ale je to nepříjemné.Lepší je to v pokojích s lichými čísly.Byli jsme ubytovaní ve 3.patře pok.č.402.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Pracovnice kuchyně zaslouží pochvalu,jak za kvalitu tak i za chování k hostům.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Personál ochotný,vstřícný.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Standard

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Byli jsme velmi spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Západní Slovensko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání