Napsat recenzi

Hodnocení

Recenze hotelu Wellness Hotel Patince **** (Slovensko - Západní Slovensko - Patince)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2023
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 22 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Překvapilo nás hodně zanedbané bezprostřední okolí hotelu - neupravené okolí blízkých apartmánů a ubytovacích zařízení, zarostlé a s odpadky. Vlastní Welness hotel je velmi pěkný. Měli jsme pobyt 60+, ale dostali jsme pokoj s dost vysokou vanou, což byl trochu problém (jsme zvyklí na jiných pobytech na sprchový kout). Také čistota pokoje nebyla v pořádku. Pod postelí byla vysoká vrstva prachu, koupelna nebyla uklizena po celou dobu pobytu, v pokoji i koupelně bylo hodně mravenců...Pochválit musíme jídlo, bazén a saunu. Další zábavou byl jen bowling nebo lobby bar.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Problém s čistotou a úklidem

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Velmi dobrá

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Bazén, sauna v ceně. Personál ochotný, ale chyběly nám informace k našemu pobytu - aby nás sami při příjezdu informovali, co a kdy můžeme využít. Museli jsme se neustále doptávat.

Lázeňské služby  průměrně (3/5)

Bazén a sauna v ceně, 5 minutová diagnostika organizmu, magneziová koupel v ceně, ostatní placeno

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Velmi nepěkné

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Nepotěšilo ani neurazilo a tím, že jezdíme na pobyty často, můžeme říct, že jsme čekali od 4 hvězdiček mnohem vice, ale cítili jsme pouze trochu lepší průměr. Ještě že bylo nádherné počasí a měli jsme nastudované informace o akcích v okolí + v Maďarsku.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 6
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Slovensko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání