Napsat recenzi

wellnes hotel Patince

Recenze hotelu Hotel Wellness Patince **** (Slovensko - Západní Slovensko - Patince)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2018
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 45 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pro nás super dovolená,hotel přes týden bez hostů,vše jsme si užili,super.Počasí nám nadmíru přálo.Jen musíte mít auto,když nechcete být jen na hotelu.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Pokoje prostorné,bar ,koupelna s vanou,pozor- jestli nejste fit a přiměřěně štíhlí nevejdete se,obtížné vylézání,žádejte pokoj se sprchovým koutem. ˇuklid na 4hvězdičkový hotel neodpovídá. Ale pro nás vyhovující.Byli jsme mimo sezonu přes týden,takže klid. Ale když začli najíždět lidé na víkend,prostě masakr. Do jídelny se vůbec nedostali,čekali i půl hodiny,je tam málo prostoru na celkovou kapacitu hotelu. A jestli vám nevadí děti a jejich bezohlední rodiče, co obtěžují - a to myslím, že jedou na jídlo na odrážedle, vyřizují si záležitosti po telefonu přes celou místnost.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

Wellnes,masáže,kosmetika super. Protože už nebyla sezona nepůjčovali nic-kola,petang,minigilf a to je škoda,protože počasí 20°C tomu odpovídá. Cyklostezka hned vedle .

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Hotle je v areálu kde se zastavil čas, probíhají v areálu rekonstrukce budov,ale plno jich je v dezolátním stavu. Jinak to chce auto a dělat výlety nebo na kolo.Mimo sezonu se tam nedá dělat nic,jen procházka kolem rybníčku.Zastávka autobusu před areálem.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Za nás super,přesně co jsme chtěli,vynikající jídlo,wellnes,žádní lidi a nádherné počasí, odpočinek a relax.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Západní Slovensko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání