Vánoční svátky 2017

Recenze hotelu Wellness Hotel & Spa Orchidea *** (Slovensko - Jižní Slovensko - Vel'ký Meder)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2017
Fotografie: 14
Komentáře: 0

Pokud chcete alespoň jednou strávit vánoce a štědrý večer mimo domov, až vám odrostou děti a osamostatní se a nechcete být součástí celonárodního vánočního shonu a paniky - vřele doporučuji vánoční pobyt (3 dny od 23-26.12) v tomto skvělém hotelu. A přišel i Mikuláš!

Fotografie

Ubytování 

Viz vybavení,služby a personál hotelu níže:

Strava a stravování 

I když leží Veľký Meder (dříve Čalovo) pořád na Slovensku, ve stravě je hodně znát maďarská kuchyně, která je jedna z nejlepších v evropě. Ke stravě není co dodat,švédské stoly prohíbající se pod náporem jídla a neustále doplňované,velká rozmanitost jídel jak na snídaně tak i na večeře(polopenze),od 10-18.hod. bufetový "olovrant"(svačina), zákusky, koláče,svařené víno, horká čokoláda, nealko nápoje,sekaná,prejty,jelítka -BOMBA!!!

Vybavení, služby a personál hotelu 

Na to, že má hotel "jen" 3 hvězdy vybavení pokojů suprové,velká TV (programy SK,D,PL,CZ,A,H)trezor na pokoji (pokoj č.308-standart)lednička na pokoji, balkon, krásně zařízený pokoj,na pokoji pěkná koupelna s WC a sprchovým koutem,vstup na pokoj-karta,žádný klíč s mega "bambulí",na pokoji 2x hotelový župan s logem hotelu a 2x pantofle s logem hotelu,servis (chyžná-pokojská) každý den slušně zaklepe(nebo dáte ceduli na kliku) a zeptá se co chceme za servis (úklid,výměna ručníků, koše, koupelna a pod.),perfektní servis. Recepční-profesionální, rovněž obsluha restaurace hotelu, okamžitě sklízejí ze stolu,číšnice a servírky rychlé, hbité,ochotné. Na pobyt nás posadili ke stolu pro 6 osob (byli jsme dva),na žádost nám okamžitě zařídili stůl pro dva.Vše čisté-hotel by si zasloužil čtvrtou hvězdu.V ceně: bazén,vířivka,sauna,masáž,kosmetika,bufet.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky 

Vyhlášené a evropsky velmi známé termální koupele Corvinus

Okolí hotelu 

Hotel přímo před hlavním vchodem do Termálního koupaliště Corvinus,velké parkoviště u hotelu, krásná upravená zahrada, letní terasa i dětské hřiště v hotelovém areálu.V Mederi: Billa, Lidl,Tesco,OMV a spousta nádherných slovenských "krčmičiek" a restaurací.

Celkový dojem 

Až na pár prakticky nepodstatných detailů-perfektní a doporučuji.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené