Napsat recenzi

Vítejte v ráji!

Recenze hotelu Constance Ephelia ***** (Seychely - Mahé - Port Glaud)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 46x
Recenze se líbila: 136 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0
  • předkrm - trio tatarák z mořských plodů předkrm - trio tatarák z mořských plodů
  • hlavní jídlo hlavní jídlo
  • dezert dezert
  • výběr čerstvého masa výběr čerstvého masa

Velmi moderní a luxusní rezort, který vám nabídne vše, co od takové dovolené očekáváte!

Ubytování  průměrně (4,7/5)

K dispozici jsme měli prostorné vily až pro 6 dospělých osob. Pro mě to bylo jak ubytování v jiném světě. Obrovská vila, která vypadá jak rodinný domek, s privátním bazénem, 2 obrovské terasy. A ty pokoje? Wow! Ložnice s výhledem na zahradu, koupelna s obrovskou šatnou. Na posteli dárek pro hosty, postel plná polštářů a dokonce dostanete návod k polštářům, jaký zrovna zvolit!

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Resort dodává hostům každý večer 1 sklenici vody na pokoj zdarma. Během dne je možné čepovat vodu z barelů a je to také v ceně. Ostatní drinky jsou za poplatek a jak už jsou na Seychelách bývá, ceny jsou opravdu vysoké.

Ale to jídlo!! Hotel nabízí prvotřídní gastronomii ze všech koutů světa. Na své si přijdou především milovníci rybiček a všech potvůrek podmořského světa. I mě velmi překvapilo, že šéfkuchař má před sebou hromadu masa a vy si můžete vybrat kousek, který vám připraví. Všechno je dokonale čerstvé!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Personál na opravdu špičkové úrovni. Komunikace nejen v anglickém jazyce, ale i německém. V resortu se dá pohybovat buď buginami nebo na kolech. Pokud potřebujete buginu, stačí zavolat na recepci a do 5ti minut ji máte přistavenou u pokoje. Dovezou Vás kamkoliv - k pláži, do wellness, k recepci nebo k ohradě s želvami.

Hotel se pyšní největším SPA na Seychellách. SPA je opravdu rozsáhlé, připadáte si jak jediný návštěvník při tolika službách.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Hotel má k dispozici hned dvě pláže. Jedna je veřejná, kde se to místními dětmi přímo hemží. U druhé pláže je velmi výrazný odliv.

Hotel poskytuje hostům vodní sporty (většina je v ceně na 1 hodinu). My vyzkoušeli paddleboarding a můžu vřele doporučit! Kolem pláže se táhne korálový útes, takže potapěči se rozhodně nudit nebudou.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Samotný resort vám vystačí na procházku na celý den, protože je opravdu obrovský a bez mapy a značení se v něm lehce ztratíte. Můžete klidně celou dovolenou strávit v resortu, protože resort vám nabídce vše, co potřebujete. V okolí je několik butiků, obchůdků.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Milý personál, rodinná atmosféra, nádherné výhledy, ubytování jak v pohádce. Co víc si přát?

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahé - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání