Napsat recenzi

Útulný mušličkový hotel

Recenze hotelu Bliss Hotel Seychelles *** (Seychely - Mahé - Glacis)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 32x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi příjemný menší komplex, kde se budete kochat různými dekoracemi z mušliček (lustry, zvonkohry, obklady,..).

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování je ve velmi udržované zahradě, která je plná stromků, keřů a různých dekorací (převážně z mušlí). Pokoje kombinují moderní a kreolský styl s nádechem romantiky a exotické smyslnosti. Jsou velmi prostorné, vzdušné a především čisté.

V hotelu je možné nechat vyprat a usušit oblečení (za dodatečný poplatek).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Během svého pobytu můžete relaxovat na opalovací terases bazénem , nebo si dopřávat masáže ve wellness centru Pure-BLISS SPA (nejenom masáže,ale i zábaly, peelingy, manikůra, kosmetika)

Wifi připojení je v rámci lobby baru a u bazénu zdarma.

V resortu můžete nakrmit, pohladit a vyfotit se se suchozemskýma želvičkama.

Hotel nabízí bezplatné parkování půjčených aut v prostorách hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Jediným mínusem hotelu je, že se ubytování nachází přes ulici a na stravování je nutné docházet několik metrů přes frekventovanou silnici.

Hotel má svoji soukromou pláž, kde je možné i šnorchlovat díky korálovým útesům.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Tento hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.Nachází se ve velmi dobré lokalitě, cca 10 minut cesty od turistické lokality Beau Vallon, centrum hlavního města Victoria je také nedaleko. Hotel je určitě vhodný pro turisty, kteří nechtějí trávit svoji dovolenou pouze v hotelovém komplexu, ale poznat i něco více z celého ostrova. S hotelem je také možné se domluvit na obědovém balíčku v případě celodenního výletu mimo hotel.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahé - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání