Napsat recenzi

celkový dojem Kempinski

Recenze hotelu Kempinski Seychelles Resort ***** (Seychely - Mahé - Baie Lazare)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 129x
Recenze se líbila: 246 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi chutné jídlo,výborné služby,poze výtka k muslimským hostům,kteří chodili v znečištěných burkinách do bazénu,pro nás již tímto bazén kontaminovaný a myslím,že manager hotelu by toto měl zakázat vůči ostatním hostům,po té lze se nakazit a pro nás byl již tímto přístupem bazén tabu,nadále jak se tam muslimští hosté chovají jako by jim tam vše patřilo,rozházený písek po schodech...nikdo jim nic neřekl.Odradil mě příjezd těchto lidí a hosté se mají stále na pozoru co kde bude...

Ubytování  průměrně (5/5)

skvělé

Strava a stravování  průměrně (5/5)

skvělé

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

super

Pláž a moře  průměrně (2/5)

šinavá pláž s odpadky

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

vše vzdálené bez dovozu auta na vrátnici nebylo možné

Celkový dojem  průměrně (3/5)

1x mi to stačilo

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Mahé - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání