Napsat recenzi

J.L.

Recenze hotelu Hotel Patatran Village *** (Seychely - La Digue - La Digue)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 105x
Recenze se líbila: 129 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pokud toužíte po klidu, exotické přírodě, nádherných plážích s bělostným pískem, možnosti výletů na kole i na lodi, možnosti letových vyhlídek, šnorchlování a potápění, abyste si mohli po náročném dni pochutnat na výborné kreolské kuchyni a následně odpočinout v pěkném a čistém pokoji, pak Patatran Village na ostrově La Digue je ta správná volba.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoj i koupelna s toaletou byly čisté, prostorné. V koupelně byly k dispozici dvě sprchy, fén, čisté a voňavé ručníky, sprchový gel, šampon.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výborná kreolská kuchyně, personál příjemný. Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo a la carte.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál byl ochotný poradit nebo pomoci. U hotelu je menší bazén. Žádné animační programy jsme nezaznamenali. Kromě možnosti zapůjčení kola k poznávání okolí, nebyla jiná možnost sportovního vyžití (stolní tenis, petanque, volejbalové hřiště...). Nicméně, vzhledem k tomu, že jsme tuto dovolenou trávili bez dětí, žádnou výše zmíněnou službu jsme nevyhedávali. Dovolená na La Digue je určena pro klienty s jinými prioritami.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Nejkrásnější pláže světa s bělostným, jemným pískem a spoustou zeleně, kde najdete příjemné místečko k úkrytu před sluncem, to je La Digue. V hotelu si můžete zapůjčit ručníky na pláž. Některé jedince by mohly zaskočit poměrně velké vlny.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je vzdálen asi 15 minut chůze od vesničky La Passe s přístavem, kde si můžete nakoupit např. vodu, ale také suvenýry.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Na ostrově jsme strávili jednu z nejkrásnějších dovolených, která splnila všechna naše očekávání. Pokud toužíte po klidu, po nádherné panenské přírodě, po lidech, kteří si na ulici zpívají a s úsměvem Vás zdraví, pak La Digue je to pravé místo pro Vás.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání