Napsat recenzi

Pozitiva převažují

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2016
Přečteno: 724x
Recenze se líbila: 334 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Každopádně stojí zato navštívit Senegal. V lednu ve srovnání s ČR teploty přes den kolem 30, v noci kolem 20. Rozednívá se kolem půl 8 a stmívá též kolem půl 8. Jediným problémem jsou komáři útočící po setmění. Takže dlouhé kalhoty a sprej jsou nezbytné.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Ve srovnání např. s čtyřhvězdou či pětihvězdou v Egyptě je to horší. Bungalovy již delší dobu nebyly vymalované a příliš útulné také nejsou. Také se pravidelně objevují komáři. I když si v recepci objednáte chemický postřik, dlouho nevydrží. Takže odpuzovač komárů do zásuvky je nezbytný.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Strava je velmi dobrá a pestrá. Představte si egyptský či turecký nadstandard a k tomu přidejte skvělé francouzské a holandské sýry a ryby grilované či filetované v poledne i večer. I ostatní dary moře nejsou výjímkou. Vrcholem je carpaccio z čerstvého tuňáka.

V restauraci a la carte (jednou týdně zdarma) famózní tatarák z tuňáka

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Vadilo mi, že musím platit za sejf 2 Eura denně. Problémy byly také s výměnou a doplňováním ručníků. Většinou je pokojské měnily na 2x,ale někdy i na 3x během dne.

Ačkoliv každý den jsme měli dostat petku s pitnou vodou, nebylo výjimkou, že jsme si museli požádat o vodu na recepci.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž čistá a půvabná. Teplota moře v lednu 23 - 24`C. Písek jemný. Na plavání to však moc není, neboť vlny jsou poměrně velké a dohled na pláži vás dál do moře nepustí.

Lehátek a slunečníků na pláži je nedostatek

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Kdo ještě nenavštívil některou z bývalých francouzských subsaharských kolonií, bude jistě spokojen. Vlídné a bezpečné prostředí, ne nadarmo tolik oblíbené francouzskými penzisty.

Vzhledem k velké chudobě moc doporučuji vzít s sebou pro případ návštěvy některé z vesnic (musíte vidět) různé drobné dárky nebo ošacení. Např. tužky,pastelky,hračky, sešity, zapalovače,bonbony atp. Uvítají také dětskou obuv. Jinak si toho moc nekoupíte, snad jen kuřáci cigarety (krabička - 1 EUR) . Jinak výrobky ze dřeva a bronzu.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Mohu doporučit. Vzhledem k tomu, že je co vidět, je lepší zvolit variantu na 15 dní.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání