Napsat recenzi

Pěkná dovolená v hotelu Baobab v Senegalu

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 597x
Recenze se líbila: 229 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobyt v tomto hotelu mohu doporučit. Pěkné ubytování v domečcích s tichou klimou, zdarma lehátka u oceánu, vynikající stravování s množstvím jídel každý den, výměna osušek a úklid ubytování denně, úslužný, usměvavý a ochotný personál, francouzští hosté tiší a příjemní

Ubytování  průměrně (4,4/5)

ubytování prostorné, denně uklízené

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Super stravování, obrovský výběr. Balená voda denně v ubytování, jinak další u recepce.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál milý a ochotný, snaží se mluvit anglicky, znají i některá česká slova ( ahoj, jak se máš, dobře). Ochranka je u vstupu do hotelu i na plážích, pocit bezpečí. Bazény jsou dva, i s okolím velmi čisté a teplé

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Oceán chladnější, vlny při odlivu i přílivu tahají do oceánu, při odlivu jsou vidět kameny, je nutno si vybrat část pláže bez kamenů ke koupání, hodně krásných mušlí na plážích. Pláže jsou písečné, hned u ubytování.Nejsou žádné atrakce u oceánu. Lehátka a slunečníky zdarma a daleko od sebe, což je super.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Doporučuji safari a výlet lodí na ostrov Gore , zajímavá je také procházka pěšky do vesnice, v okolí hotelu ve vesnicích hodně nepořádku a odpadků

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

V hotelu je klid, pohoda, vynikající strava, ochotný personál, je to spíš dovolená pro lidi bez dětí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání