Napsat recenzi

Nadherna dovolena plna odpocinku

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2014
Přečteno: 881x
Recenze se líbila: 539 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Senegal jsme si vybrali na doporuceni prodejce a také známých. Je to krasna země s přátelskými lidmi.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Bungalov je ihned u more a je velky. Moskytiery jsou v oknech. Pokojska denne uklizela ac baksis jsme ji dali az na konci pobytu. Naší pratele take měli denne uklizeno. Pokoj ma klimatizaci i TV, koupelna je prostorna.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Neskutecne veliky vyber. Polevky, prilohy, maso, ryby, pizza, ovoce, zelenina...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

v hotelu byly animační programy i večerní programy, lze zahrat plážový volejbal, aerobic, petangue a spoustu dalšího. take jsme si objednali a la carte restauraci coz nemelo chybu! Naší mladi ocenili take diskotéku. No a deti zase krasny a cisty miniklub.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž byla úžasná. U hotelu jsou dvě pláže, jedna s písčitým vstupem do moře a druhá s kameny. My jsme vyuzili piscitou kvůli detem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Když jsme nebyli na plazi, vyuzili jsme veliky bazen.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Pujcili jsme si ve vesnici kola a uzili si tak volny den po svém. Nakupy byly take kousek od hotelu.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Nase 6 clenna rodina byla maximalne spokojena!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání