Napsat recenzi

Moc pěkná dovolená

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2016
Přečteno: 841x
Recenze se líbila: 465 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Plážový bar Plážový bar
  • Chatičky u moře Chatičky u moře
  • Rerevace Bandía Rerevace Bandía

Krásné prostředí, zajímavé výlety, příjemný personál a čistota v hotelu.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Ubytování nás trochu zklamalo, bydleli jsme v jedné z chatiček až vzadu areálu. Malinká místnost vyplněná postelí, jedna židle, jedno křeslo. Koupelna hodně zašlá, potřebovala by rekonstrukci. Každý den úklid, čisté ručníky.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

To bylo perfektní. obrovský výběr, i luxusní lahůdky jako krevety, krabi, bohatý výběr ryb, zeleniny, ovoce, a skvělé zákusky. Není pravda, jak tu někdo psal, že barmani upřednostňují francouzské turisty. Stačí se naučit francouzsky pozdravit a poděkovat a jsou milí. Jde to i v angličtině. Nějaká česká turistka se divila, když si objednala "ein voda", že jí nic nepřinesli!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Skupina animátorů večer vyzývala k tanci turisty, místy byli až otravní, jak naléhali. Program večer byl ale na špičkové úrovni, baletní čísla, kostýmy, nápaditost. Opravdu to stálo za vidění.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž moc pěkná, každý den se uklízela i několikrát denně. Atlantik byl studený a znečistěný řasami a mangrovy. Navíc velké vlny. Lehátka i slunečníky jsou zdarma, od rána byly obsazené. Lepší bylo koupání ve dvou bazénech, ty byly teplé a dokonale čisté. Bylo možné zdarma půjčit katamarán

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Od hotelu je blízko do rezervace kolem laguny, určitě doporučuji vidět. Je tam stezka mezi mangrovovými porosty s možností vidět vodní ptactvo na laguně. Asi 1km je vzdálená vesnice, kde jsou obchůdky. Někteří prodejci jsou dost agresivní, musíte rázně odmítat. Doporučuji kontaktovat místního prodejce zájezdů Babou, je naprosto spolehlivý a má všechno levnější, než cestovky.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Byla to krásná dovolená, viděli jsme krásnou přírodu, spoustu zajímavých míst. Hotel mírně zklamal, není to na 4 hvězdičky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání