Napsat recenzi

Martina Báchorová

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 310x
Recenze se líbila: 154 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

LUXUS A NÁDHERA

Ubytování  průměrně (4,4/5)

V PRVNÍ ŘADĚ OD OCEÁNU SICE VLHKO ,ALE ČISTO A DOBRÉ VYBAVENÍ

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Velmi velký výběr pro každého. I když jde o muslimskou zemi dostali jsme i jednou týdně vepřové. Neuvěřitelná nabídka sladkých dezertů a sušenek cca 30 druhů. Ryby zelenina ovoce co hrdlo ráčí

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Trezor za 2Eura jsme využili. Personál neskutečně vstřícný a milý. U barů rozumí i českým názvům (pivo víno káva koktejl atd. Zdraví česky a cokoliv potřebujete rádi i bez bakšiše zajistí a pomůžou

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Teplota oceánu skoro jako bazény. Pláže písčité ale velké vlny. Na plavání to není , ale dost prima na vyblbnutí

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Jako ve všech chudších zemích

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Nádhera a zase nádhera. Služby delegáta jsme nepotřebovali a veškeré výlety jsme absolvovali s domorodým BABUOU který velmi dobře mluví česky. Klidně předám kontakt a nebo osobně sjednám schůzku na místě v určitý den a hodinu. Zůstali jsme v kontaktu i po návratu domů. Výlety s ním jsou skvělé. Věnuje se všem bere max 8 lidí a rád vysvětlí a odpoví vše na co se zeptáte. Pomůže i s nákupy a smlouváním . Klidně pište i dotazy do emailu ráda pomůžu a poradím Marwin72@seznam.cz

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání