Napsat recenzi

hotel Royal Decameron Baobab v termínu 29.10 -6.11.2019

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 391x
Recenze se líbila: 99 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Absolvovali jsme zájezd do Senegalu hotel Royal Decameron Baobab v termínu

29.10 -6.11.2019. Hotel a pobyt se nám velmi líbil. Filip, delegát, Perfektní člověk na svém místě. Svojí práci dělá s láskou a ne pouze rutinně.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

super

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

až na výjimky

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

perfekt

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

nádhera

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

ujde to

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Máme pouze velikou výhradu a stížnost. stěžujeme si na leteckou dopravu do cílové destinace.

Že jsme vyletěli o 1 hodinu později, to lze omluvit.

V letadle nám dali oběd cca 1 hod. po startu. poté celých 10 hod. letu byla k dispozici pouze voda. Žádné upozornění na to, že další občerstvení nebude . Manželka je slabý diabetik. Až po dlouhé diskusi dostala žemli. Palubní personál nám sdělil, že catering objednáváte vy, CK.

protože jste objednali občerstvení pouze 1x za 11 hodin letu.

Prosíme o zjednání nápravy. Buď dají jídlo později, nebo 2x jídlo během letu.

S pozdravem Manželé Laurynovi.(73let)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání