Napsat recenzi

Doporučuji...........

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2016
Přečteno: 1 172x
Recenze se líbila: 509 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0

Po přečtení posledních recenzí před odletem na čtrnáctidenní pobyt v tomto resortu jsme byli na pochybách o správnosti volby. Ze špičkově hodnoceného se náhle dostal na průměr. S několika dalšími rekreanty, kteří byli stejně vystrašeni, jsme se shodli že jde o osobní názory jedinců. Drtivá většina byla s pobytem spokojená. A nejednalo se žádné věrné rekreanty Chorvatska či Egypta.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Díky včasné rezervaci bungalov s výhledem na moře, bez komárů a jiných potvor. Vše funkční, čisto. Tak jak bylo slíbeno.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Panovala všeobecná shoda o vyjímečnosti, rozsahu a kvality nabídky jídel. Jídlo neustále doplňováno. Vždy ryby, mořské potvory, navíc italská a asijská kuchyně. Jídlo nepřekořeněné, zachovávající odpovídající chuť - nepřejí se... Večer i vynikající polévky. Pečivo stále čerstvé s velkým výběrem. Pokud někdo poukazuje na slabé snídaně netřeba komentáře - francouzské sýry, šunky, klobásky, různé přílohy, jogurty, šest druhů různě upravených vaječných pokrmů, osm druhů sladkého pečiva od sušších až po plné náplní, vonících po kvalitním másle. Stravování je určeno především pro převažující Francouze a Italy, takže se může stát že některým našim návštěvníkům zvyklých naší kvalitě nechutná. :-)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Každý den večerní program, animátoři projevují snahu oslovit a zapojit i naše turisty. Jsme ale trošku jiní.......že. Personál vstřícný, na barech někdy dává přednost těm, s kterými se lépe domluví.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Moře někdy chladné, jindy teplejší . Plavání za vyhrazeným prostorem. Vlny. Pláž vcelku čistá, ale odlivy a přílivy naplavují výhonky mangrovníků - personálem odklízeno. Jako znečištění nepočítám, ale zažily jsme lepší. Prostě atlantik.....

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Afrika se vším všudy. S tím se počítá a proto i navštěvuje. V přilehlé vesnici lze zakoupit v kamenné samoobsluze vše co u nás. Krémy, ovoce, alkohol....atd

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Někdy se něco nepovede, ale vřele doporučuji. Slabší povahy ať zůstanou raději v resortu, nebo zvolí jinou destinaci...např. Dubaj aj.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 29
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání