Napsat recenzi

bezva dovolená

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** (Senegal - Senegal - La Somone)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2013
Přečteno: 1 437x
Recenze se líbila: 466 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tato nová destinace mě opravdu překvapila, hotel v krásné zahradě, Atlantik sice trochu divočejší, kdo chce šnorchlovat, tak zde nemá šanci, ale je zde dost jiných aktivit. Jinak je to velice chudá země, místní - hlavně obyvatelé vesniček vám budou vděčni za maličkosti pro děti - pastelky, bloky ...

Ubytování  průměrně (4,4/5)

byli jsme ubytovaní v dvoupatrové budově, sice trošku jednodušší, pokoj jsme využívali pouze na přespání, tak to stačilo. Jinak bungalovy jsou velice pěkné, vše je úmístěno v krásně udržované, rozhlehlé zahradě , pláž hned vedle, stále vidíte a slyšíte šumět moře.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

V celém hotelu je AI -jídlo bylo na vysoké úrovni, všeho byl dostatek - denně mořké plody, ryby, italská kuchyně- výborné těstoviny a pizzy, denně zmrzlina, exot. ovoce, sladkosti, zeleninové saláty, sýry, víno, pivo, míchané nápoje atd.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Náš pokoj byl jednodušší, ale stačil. Personál milý, snaživý, denně se uklízelo jak na pokojích, tak bazény i zahrada.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Atlantik bouřlivý, dá se chodit na veřejnou pláž vedle hotelu, nikdo vás tu neotravuje jako třeba v Egyptě.U hotelu jsou pláže dvě , na tu kamenitou jsou určitě potřeba boty do vody.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

Z hotelu se dá dojít do nedaleké vesnice, kde se dají vyměnit peníze za lepší kurz, než v hotelu. Klasické stánky, zvířata - kozy a oslíci na ulicích. Nikdo v místních obyvatel není dotěrný, sice zkouší se na vás navázat, ale kdyžbvidí, zě nemáte zájem, tak vás sami opustí.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Cítili jsme se tu opravdu dobře, nějaké maličkosti se dají přehlédnout, pro Čechy je to nová destinace, tak by si měl každý užívat na pláži a v moři a nestresovat se malichernostmi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 28
z 29 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání