Napsat recenzi

Rumunsko - Transylvánie

Recenze hotelu Rumunsko - Transylvánie (Rumunsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2009
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 91 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Podzimní 4 (6)denní výlet hodnotím celkově jako velice zdařilý. Pan průvodce Ondřej je profík a díky tomu jsem si krásy Rumunska - památek i pěší turistiky po Karpatech opravdu užila. Počasí nám přálo, což bylo také velice důležité. Cesta busem je hold dlouhá, ale ....,stravování super, ubytování v tříhvězdičkovém hotelu pěkné, jen bohužel hned u rušné ulice. Na krásné zážitky však nelze jen tak zapomenout.

Ubytování 

Ubytování ve 3hvězdičkovém hotelu Art Montana - pěkné, dobré, jen přímo u rušné silnice - klidný spánek a odpočinek po dlouhé cestě či výletech ??? Většina ubytovaných ale bydlela ve 4hvězdičkovém hotelu Rozmarin, tam takový hluk nehrozil.

Strava a stravování 

Stravování (polopenze) - v restauraci 4hvězdičkového hotelu (kousek od mého ubytování) bylo skvělé. Prostředí nádherné, jídlo velice chutné a bohatý výběr.

Vybavení, služby a personál hotelu 

OK.

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Nezapomenutelné zážitky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání