Napsat recenzi

Věra Tesařová

Recenze hotelu Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca (Rumunsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 10x
Recenze se líbila: 123 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Se zájezdem jsme byli celkově spokojeni, není nic závažného, co bychom mohli vytknout.

Ubytování 

Moderní hotel, jaký jsme v Rumunsku nečekali. Vybavení varnou konvicí, fénem, dvěma oddělenými ložnicemi, balkónem apod. nás mile překvapilo.

Strava a stravování 

Snídaně byly výborné, jídelna pěkná, prostorná. Možná by byly lepší stoly např. po čtyřech.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Viz předchozí.

Pláž a moře 

Hotel nebyl u moře.

Okolí hotelu 

Hezké prostředí, jen nás překvapilo setkání s medvědem poblíž hotelu přímo na silnici.

Celkový dojem 

Výborný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání