Napsat recenzi

zájezd Draculova cesta

Recenze hotelu Rumunsko - Draculova cesta (Rumunsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 353 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Naše ubytování v Banátu Naše ubytování v Banátu
  • Banát Banát
  • Ucpaná Transfagarašská magistrála Ucpaná Transfagarašská magistrála
  • Pohoří Bucegi Pohoří Bucegi
  • Sighisoara Sighisoara

Klasický poznávací zájezd autobusem, kde jsme vzhledem ke vzdálenostem a hrozným rumunským silnicím strávili pomalu víc času než prolézáním památek. V pohodě i pro lidi, co nejsou příliš zvyklí chodit. Ovšem vyhnula bych se slovu "dovolená", viděli jsme toho dost, ale vstávali jsme párkrát i v 6:30.

Viděli jsme jak známé památky, tak krásnou přírodu.

Ubytování 

Hotel Apollonia v Brašově krásný, hotel Castel ještě hezčí, škoda jen, že hotely neměly výtah a tak si kufry vytáhnete nahoru do pater pěkně ručně.

V Banátu se bydlí jako za našich prababiček, ale všechno čisté a to bylo hlavní.

Strava a stravování 

Stravování bylo formou polopenze, první večeře v hotelu Apollonia nic moc, maso žilnaté a studené, zato chutný dezert, pak už bez problému.

Hotel Castel - výborná večeře i snídaně (klasika švédský stůl).

Banát - záleží na rodině, u které bydlíte, my jsme měly dobré večeře, zato chudší snídaně, nebyl moc výběr a slibovaná možnost sbalit si něco s sebou jakožto rozšíření polopenze u nás taky moc nebyla...

Vzhledem k polopenzi bylo po dojedení řízků občas potřeba sehnat si něco k obědu, většinou nebyl čas na nějaké dlouhé stolování, ale jinak rozhodně nebyl problém sehnat levně jídlo (supermarkety, večerky....).

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel Apollonia - super, na pokoji příjemně překvapila lednčka.

Hotel Castel - luxus, ledničku zastoupil minibar.

Oba hotely byly velmi tolerantní co se týče časů servírování večeří k našim pozdním příjezdům z výletů.

Banát - v pořádku.

Celkový dojem 

Jako pozitivum musím vypíchnout výborného průvodce Jirku, velký sympaťák, vše v pořádku, informoval nás např. i o vhodné obuvi na další den, což určitě přišlo vhod.

Na můj vkus jsme strávili zbytečně moc času v českých vesnicích v Banátu, což úplně nekoreluje s názvem zájezdu, existuje více míst spjatých s Draculou, která jsme bohužel nenavštívili.

Ještě se musím opřít do řidíčů aut odvážejících nás na pohoří Bucegi, jeli s námi, jako kdyby nás chtěli zabít.

Také nechápu zasedací pořádek v autobuse, my jsme nakonec měly dobrá místa jen díky výměně, nenapadlo by mě cestovce dopředu nahlásit, že se mi dělá špatně a chci sedět vepředu, když jsme nastupovaly na úplně první zastávce...

Celkově: Chcete-li navštívit Rumunsko jako takové, doporučuji; zapalatíte, jedete, a o nic moc dalšího se nestaráte. Ovšem máte-li v Rumunsku (a asi i kdekoli jinde) nějakou srdcovku, kterou určitě chcete vidět, tak se na itineráře cestovek raději nespoléhejte a vyražte sami...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání