Nedoporucuji!!!
Recenze hotelu Arion Resort **** (Řecko - Zakynthos - Vasilikos)
Nechci ten priserny zazitek rozepisovat. Bud budete mit pocit duvery a nebo se spolehnete na CK *** coz v tomto pripade nedoporucuji!
Ubytování
Na hotel jsme prijeli v 8 hod pokoj nam po mnoha dotazech predali v 16 hod. Pobyt byl na 12 dnu. Pokoj se **** ani nahodou .. max ** Uklid probehl 3x , rucniky obden..
Strava a stravování
Strava bez dalsiho komentare katastrofa. Stravovali jsme se mimo hotel.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybaveni nuzne, sluzby zadne, personal bez zajmu.
Pláž a moře
Plaz nic moc. More krasne to ten des zachranilo.
Celkový dojem
Nikdy vice. Do Recka jezdime 25 let a toto jsme nikde nezazili. Smutne. Kdybychom meli takovy zazitek pri prvnich navstevach,tak by jsme netusili jak je Recko krasne.
z 42 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.