Jídlo hrůza
Recenze hotelu Arion Resort **** (Řecko - Zakynthos - Vasilikos)
Nevěřte na kladné recenze. Proč skoro všichni byli z našeho pobytu naštvaní na jídlo? Asi si někdo platí recenze.
Ubytování
V koupelně záchod nebyl dostatečně připevněn. Sprcha bez závěsu
Strava a stravování
Bůček a All inclusive?! Na obědy a večeře jste vegetariáni.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál je stále smutný. Asi ryba smrdí od hlavy.
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Hotel je celkem dobrý a okolí je krásné a jídlo vše zkazí.
z 42 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.