Napsat recenzi

Strofades

Recenze hotelu Strofades Beach *** (Řecko - Zakynthos - Tsilivi)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 189x
Recenze se líbila: 20 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

velmi příjemný hotel blízko u pláže, personál ochotný a usměvavý

Ubytování  průměrně (3,7/5)

spokojenost, jen schody z jídelny k bazénu naprosto nevhodné pro malé děti, obcházeli jsme přes hlavní recepci, některé pokoje jsou opravdu orientované na hučící transformátor či ventilaci u kuchyně, tam bych opravdu bydlet nechtěla, do hotelu jsme přijeli v 10:00 a 2 hodiny jsme museli čekat na přidělení pokoje

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

spokojenost, pokud však máte bezlepkovou dietu, pečivo si vezměte vlastní

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

pokoje poměrně prostorné, jen špatně řešená koupelna, výhodou jsou zatahovací sítě proti hmyzu, to hotely mají málokdy, na balkoně by také mohlo být více židlí a nějaký systém na věšení prádla, přistýlky formou palandy, úklid denně, ale stejně by bylo vhodné vybavit pokoje koštětem či mopem, nemáte si čím po sobě zamést zbytky písku či vytřít vodu v koupelně

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

velmi pěkná, lépe mít boty do vody, písek se střídá s kamínky

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

bezprostřední okolí hotelu pěkné, obecně v Řecku problém s odpadky, ale to je všude

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

velmi dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 32
z 38 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zakynthos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání