Nejlepsi hotel na ostrove Zakynthos!! (Dle vlastni zkusenosti a dle dle delegatu)

Recenze hotelu Atlantica Eleon Grand Resort & Spa ***** (Řecko - Zakynthos - Tragaki)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,5
(na základě 4 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Az na drobnosti,kterym lze lehce predejit (viz recenze nize!) perfektni hotel s mnoha

Prednostmi. Zvlast pro rodiny s detma-lze jen vrele doporucit!!

Ubytování 

Pokoje jsou celkove velmi slusne. Uklid perfektni. Denne vse ciste. Rucniky povleceni atd.

Bez hmyzu. Malo komaru. Vsechny udrzovane a prkne vybavene. Ciste.

Jedine uskali je-domluvit si dopredu (idealne uz u cestovky-namiste uz je to trochu problem)-pokoje,ktere budou hodne vzdalene restauraci a lobby!! Protoze kazdodenni program (klavir orchestr tance a pod. ) probiha az do pulnoci. A na pokojich v blizkosti tohoto je samozrejme vse hodne slyset. Dale je pak zdvyzeny prst-nad pokojema junior suit,ktere maji svou predzahradku (bez bazenu). Kvuli vstupu jen z jedne strany pokoje jsou velmi spatne vetratelne. A drzi se tam vlhkost. Ale jinak jsou prave tyto pokoje skoro nejhezci. A krome koupelny maji i mistnost s masazni sprchou. Skoda. Takze bohate postaci zakladni pokoje s velkorysim balkonem. Doporucuji urcite vyhled na more!! Na nekterych pokojich nefungovala avizovana wifi. Nebyl signal telefonu. Ale jinak vse ok. V koupelne je kosmetika a fen. Osusky k bazenu jsou na pokojich spolu s rucniky.

Tv plazma. (Vetsina mela i pripojku na klavesnici k pc a net primo v tv) lednicka. Trezor.

Vybaveni dobre.

Strava a stravování 

Musim rict,ze tohle je silna stranka hotelu!! Pestre. Kazdy den jinak. Velky vyber vseho.

A predevsim opravdu vyborne. Coz neni vsude samozrejmosti. Co ovsem vyzdvyhuji! Je moznost jidla a piti-od 7:30-23:00. Tedy krome snidane obed vecere. (A to oceni hlavne mamy s detma) stale bar a svacinky. Zmrzlina po cely den. Alko nealko kava....cely den a noc. Vse v cene AI!! U bazenu vam piti i jidlo nosi cisnici,kteri stale vsechny obchazi.

Perfektni!!

Vybavení, služby a personál hotelu 

Managmant hotelu-permanentne pritomny-jsou mistni. Cisnici jsou ucni z hotelovky z Polska. Ale snazi se. Jsou mily. A hlavne se s nima hrave domluvite cesky!!

Velmi ochotni. Nad spoustou zakazanych veci primhourili oko. (Jidlo a piti na pokoj a pod. )

A nic nebyl problem!! Prevliknout politou postel v jedenact vecer? Nebyl problem. Na recepci zvedli telefon. A dve mile uklizecky nacupitaly i s vysavacem.

Pláž a moře 

Tohle je dalsi mini slabina. More ciste. Azurove kam oko dohledne. Trochu rasy na dne. A pristup hned u bazenu. Jen zkratka pres hotelem navezeny pisek-tam jsou kameny. No.

Ale myslim,ze staci pribalit bozy do more. Coz detem balim vzdy! A nebo se daji za 6 euro koupit v mistnim hotelovem marketu. U more je i olivovy haj-krasny. A vsude zdarma lehatka a slunecniky

Okolí hotelu 

Je to klidny resort. A jako dan-v okoli nic neni. Ale na recepci vam objednaji taxi. Nejblizsi mestecko je osm minut autem. A do hlavniho mesta je to 20 minut!! Lze pronajmout auto. A doporucuji vylet do zalivu,kde jsou hojne zelvy obrovske-karety. A prekrasne plaze. Bud jako animacni vylet. Nebo sami autem. Pronajem 50 euro na den. Za tri dny auta-platite jen 100 euro. Taxi do hlavniho mesta 20 euro.

Celkový dojem 

Vrele doporucuji!! Za tu cenu to stoji v kazdem pripade. Ctyri bazeny. Plus bazen se skluzavkami a toboganem-pozor pri dojezdu hloubka 1,20!! More hned u toho. Vyborna atmosfera. Super sluzby. Vyborne jidlo po cely den. Kdyz Zakynthos-tak Eleon grand.

S detma super!! Vetsina klientely jsou polaci. Kteri jsou mily.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené