Spyros CLEVER

Recenze hotelu Spyros Studios ** (Řecko - Zakynthos - Laganas)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,4
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Na úvod musím napsat, že jsme měli zakoupenou dovolenou přes CK P**** do studií Spyros, ovšem první dva dny jsme bydleli jinde. Ze strany CK při domlouvání ani zmínka, dozvěděla jsem se to ve chvíli, kdy byla dovolená zaplacená a přišly pokyny.

Studia jsou opravdu velmi skromná, pro nenáročnou klientelu. Za mě zklamání. Vypadávala klika od vchodu, do sprchy se téměř nevejdete, v mini kuchyni nic není. Klimatizace za příplatek. Tím, že to byla dovolená na last minute, jsme to nějak pobrali, ale víckrát fakt ne.

Hotel Poseidon, kde jsme využívali služby byl už jiná káva. Příjemné, čisté prostředí. Jídlo dobré. Vše udržované, personál vstřícný.

Ubytování 

Spyros studia víckrát ne

Strava a stravování 

Poseidon Beach velmi dobré, výběr, čerstvé.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vše příjemné, personál ochotný. Delegátka Pantour též milá, věděla o čem mluví.

Pláž a moře 

Krásná, čistá a hlavně - Želvy. Viděli jsme ze šlapadla hned několik.

Okolí hotelu 

Velmi rušné, spousta mladých lidí, co je přijela bavit. Centrum Laganasu na dosah, spousta barů, kaváren, restaurací...ale i žebráků.

Celkový dojem 

Zakynthos za pár let zase ráda navštívím, pozitiva převládají.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené