Napsat recenzi

Ubytovna

Recenze hotelu Poseidon Beach Hotel *** (Řecko - Zakynthos - Laganas)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 1 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Źádný úklid, za celý týden uklizený jen písek na podlaze, jidlo uspokojivé , pláž bez lehátek, pro 3 ubytované 2 ručníky, hluk pro děti nevhodné, tento rádoby hotel už nikdy ! Minibar prázdný na pokoji není nic ani 1 voda , sprcha slaná voda

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Hlučný hotel

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Školní jídelna, málo ovoce

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Uspokojivé, personál příjemný, úklid na pokoji žádný jen špatně zametený písek

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Krásná ale bez lehátek

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Hlučné

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Už nikdy

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 17
z 23 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zakynthos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání