Napsat recenzi

Zakyntos Laganas

Recenze hotelu Alexander The Great *** (Řecko - Zakynthos - Laganas)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2020
Přečteno: 48x
Recenze se líbila: 8 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

dovolená stála za to byla úžasná

Ubytování  průměrně (2,8/5)

čisté útulné ,úklid každý den vše na 1

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

vždy se dalo vybrat ,dávali velké porce člověk je musel krotit aby zbytečně nevyhazoval jídlo všeho bylo vždy dost

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

na recepci Katarina skvělá milá ochotná,barmani u bazénu úžasní ochotní ,pokojské milé ochotné prostě celí personál hotelu má velkou 1

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

letos bylo docela hodně obchodů zavřených z důvodů kovidu jinak pěkné okolí

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

krásná dovolená s úžasnými výlety krásnou přírodou je tam hodně věcí k vidění nemá problém se opět vrátit a strávit zde zase dovolenou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zakynthos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání