Skvělá dovolená

Recenze hotelu Mabely Grand Hotel ***** (Řecko - Zakynthos - Kampi)

Průměrné hodnocení hotelu:
5
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2017
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Nádherná dovolená.

Ubytování 

Pokoj s vlastním bazénem - skvělé. Veliká terasa, krásný výhled. Měli jsme suitu. Klimatizace pro každý pokoj zvlášť. Dobré vybavení.

Strava a stravování 

Výborné . Měli jsme polopenzi. Večer u večeře vždy krásnýv západ slunce. Pití k večeři si platíte sami. Voda 3.50 euro. Víno od cca 12 euro. Kola 3.50. Někdy jsme si dali jen vodu. Platíte vše při odjezdu. Jinak jsme si vodu kupovali v supermarketu. 6 vod 1.5o euro.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Matrace tvrdé. Po týdnu pobytu bolavá záda Personál milý. Vstřícný. V pokoji župan, pantofle, plážové osušky, lednice

Pláž a moře 

Jezdili jsme každý den autem na jinou pláž. Ostrov je malý se spoustou krásných pláží. Půjčili jsme si auto hned na letišti a vrátili při odletu tamtéž.

Okolí hotelu 

Dvě taverny s krásným výhledem vysoko nad mořem.

Celkový dojem 

Nádherná dovolená, pokud chcete poznávat ostrov. Hotel příjemný. Pokud máte vlastní bazén, maximální soukromí.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené